У платіжках за комунальні послуги львів’ян знову чекає сюрприз

logo
79923_u_platizhkah_za_komunalni_poslugi_lviv_ja.jpeg


05.04.2017 17:04

У платіжках за комунальні послуги львів'ян знову чекає сюрприз

Услід за тарифами на утримання будинків та прибудинкових територій у Львові збільшується і вартість холодної води та водовідведення. Платіжки за комунальні послуги готуйтеся зустрічати з тугим гаманцем, пише газета Експрес.

Адже 22 березня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розглянула проекти нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для 24 підприємств України. У тому числі й для нашого ЛКП “Львівводоканал”.

“Якщо сьогодні для мешканців багатоповерхівок діє тариф 10 гривень 49 копійок за кубометр води, то новий тариф передбачає оплату 13 гривень 37 копійок, — пояснює Наталія Тимчишин, начальник планово-економічного відділу ЛКП “Львівводоканал”. — Тобто відбудеться подорожчання на 2 гривні 88 копійок за кубометр води”.

Для приватного сектору та бюджетних установ холодна вода та водовідведення також подорожчає майже на три гривні за кубометр. Якщо тепер вони платять 9 гривень 49 копійок, то після подорожчання платитимуть 11 гривень 77 копійок.

“У середньому для усіх тариф зростає на 26 відсотків”, — додає Наталя Тимчишин. Підвищення вартості послуг комунальники традиційно пояснюють зростанням ціни на електроенергію та збільшенням прожиткового мінімуму.

То коли ж чекати нового “подарунку” в платіжках?

“Через 20 днів після засідання Нацкомісії ці тарифи повинен розглянути та затвердити виконком мерії. Після цього їх мають оприлюднити у “Віснику державних закупівель”. Тому можна сказати, що платити за воду за новими тарифами ми будемо у травні”, — додають у “Львівводоканалі”.

Нагадаємо, що з 1 квітня у Львові майже на 50 відсотків дорожчає утримання будинків та прибудинкових територій.

Оля ПІЛІЩУК

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?