У понеділок у Львові звучатиме “Український реквієм”(+фото)

logo
40065_u_ponedilok_u_lvovi_zvuchatime_ukrajinski.jpeg


У понеділок, 21 листопада, у Будинку органної та камерної музики (вул. С.Бандери, 8) відбудеться вечір пам’яті “Український Реквієм”, присвячений голодоморам, депортаціям та репресіям у ХХ столітті. Участь у заході візьме заслужена академічна капела України “Трембіта” та Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії. Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.

“Український Реквієм” – твір, присвячений пам’яті жертв репресій, депортацій та голодоморів ХХ століття в Україні, це новий доробок серії “Духовна музика України”.

“Над створенням твору, що складається із дванадцяти частин, пішло понад три роки напруженої праці композитора і понад п’ять років підготовчого творчого процесу. Та незважаючи на довгі і виснажливі роки підготовки цей проект виправдав себе та заслуговує на щиру подяку та повагу від глядачів, гостей та пересічних людей”, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.

Варто зазначити, що вечір пам’яті “Український реквієм” відбудеться за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Луганської обласної державної адміністрації та фундації “Андрей”.

Початок о 18:00 год. Вхід вільний!

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...