У пошуках нових союзників Садовий вирішив помиритися з Димінським?

logo
115776_u_poshukah_novih_sojuznikiv_sadovij_viris.jpeg


sadovyy dyminskiyФото: ФК КарпатиМіський голова Львова Андрій Садовий заявив про підтримку львівського футбольного клубу «Карпати».

«Ми будемо підтримувати клуб «Карпати». Я би хотів, щоб державний стадіон «Арена Львів» переглянув свою цінову політику щодо цін на оренду для «Карпат». Ціни нереально високі. Тому «Карпати» вимушено повернулися на стадіон «Україна». Звичайно, в цьому питанні ми будемо підтримувати «Карпати», бо це наша львівська команда», – зокрема, сказав Садовий в ынтерв’ю тклеканалу ZIK.

«Ыз керівництвом «Карпат» ми бачилися на останніх матчах, коли прийшло дуже багато уболівальників. Я переконаний, що наша співпраця буде конструктивною», – додав він.

Як відомо, у мера Львова багаторічний конфлікт з власником «Карпат», галицьким олігархом Петром Димінським. Однією з причин конфлікту стала відмова Садового підтримати ідею створення на базі «Карпат» «народної команди». Під цю ідею Димінський хотів отримати в довгострокову і практично безоплатну оренду значні площі навколо стадіону «Україна».

Одним з наслідків конфлікту стала тривала медіавійна між персонажами. Зокрема, телеканал ZIK, власником якого є Димінський, неодноразово транслював викривальні сюжети про нюанси діяльності львівського міського голови.


Реклама

А поділитися?