У розвиток львівського підприємництва компанія Amway вклала чималі кошти

logo
u_rozvitok_lvivskogo_pidpriemnictva_kompanija_amway_vklala_chimali_koshti.jpg


У розвиток львівського підприємництва компанія Amway вклала чималі коштиУ Львові відбулося урочисте відкриття нового торгового центру Amway за участі очільниці Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Мар’яни Луцишин та генерального директора компанії «Емвей Україна» Томаша Мураса. Відтак близько 15 тисяч львівських підприємців від сьогодні отримають додаткові можливості для покращення власних економічних показників.

Amway – компанія прямого продажу з оборотом $9,5 млрд. у світі. Штаб-квартира розташована в м. Ейда, штат Мічиган, США. Найбільша частка продажу припадає на такі бренди Amway: вітаміни, мінерали та дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою та декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™. Вся продукція поширюється через незалежних підприємців Amway. Щорічний обсяг продажу компанії включає в себе доходи від бізнесу прямого продажу та інших пов’язаних видів діяльності. ТОВ «Емвей Україна» – 56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямого продажу Amway Corp., яке розпочало роботу у 2003 році. Головний офіс компанії розташований у Києві. Україна входить у десятку ключових ринків Amway. Обсяг продажу ТОВ «Емвей Україна» у 2015 році склав більше 1 млрд. грн. На кінець цього ж року з компанією співпрацювали понад 280 тис. незалежних підприємців Amway та постійних клієнтів.

Зазначимо, що у відкриття Торгового центру компанія інвестувала $300 тис. Загальна ж площа центру складає 750 кв. м, а понад третину цієї площі обіймає бізнес-зона: тут розташовані зали для проведення зустрічей та коворкінг – спільний робочий простір, де незалежні підприємці Amway (НПА) зможуть проводити час за роботою. Крім того, три окремі кімнати будуть доступні для оренди: дві по 16,5 кв. м і одна велика – понад 100 кв. м, яка вміщує близько 80 осіб.

Як підкреслив Томаш Мурас: «Всебічна підтримка підприємництва – один із найважливіших пріоритетів діяльності нашої компанії. Для цього ми реалізовуємо різноманітні навчальні проекти, виступаємо партнерами й організаторами соціально значимих ініціатив. Впевнений, що наші зусилля допоможуть українцям подолати страх невдачі та сформувати позитивне сприйняття бізнесу, що є необхідною умовою подальшого розвитку підприємництва в Україні». Своєю чергою Мар’яна Луцишин зазначила: «Відкриття представництва компанії Amway є позитивним аспектом розвитку підприємництва не тільки у Львові, але й в Україні в цілому. Ми, товариство Західноукраїнського офісу Асоціації хочемо привітати компанію з таким важливим кроком і побажати успіху в розвитку, цікавих проектів та дружньої команди, яка б могла реалізовувати усі плани в майбутньому. А також мирного нам усім неба і побільше компаній з правильними цінностями, якісною продукцією, та професійною командою».

Загалом підтримка підприємництва – один з найважливіших пріоритетів діяльності компанії «Емвей Україна». Адже кожного свого незалежного підприємця компанія забезпечує не тільки високоякісною продукцією, а й безперервним навчанням, професійними консультаціями, злагодженою системою обслуговування клієнтів. Скажімо, в минулому році об’єм продажів у Львові та області у гривневому еквіваленті виріс на 28%, що є навіть трохи кращим результатом, ніж у середньому по Україні, та склав 7% у загальному об’ємі продажів Amway по Україні. Тут знаходяться понад 15 тис. дистриб’юторів (НПА та постійних клієнтів), а це понад 5% від їх загальної кількості в Україні (281 тис.).

До речі, у період з червня 2015 по травень 2016 тільки у Львівській області компанія Amway провела навчальні сесії – як он-лайн, так і живі заняття – для 4 000 НПА. Крім того, за останні кілька років компанія виступила учасником, спонсором та ініціатором ряду ініціатив у Львові, спрямованих на просування підприємництва як можливості для самореалізації та отримання додаткового доходу, а також популяризації здорового способу життя.

Ігор ГалущакЛьвів

А поділитися?