У Садового просять звернути увагу на “страйк” маршруток і розтрату десятків мільйонів АТП-1

logo
131475_u_sadovogo_prosjat_zvernuti_uvagu_na_stra.jpeg


У Львові останнім часом погіршилася ситуація із міськими маршрутками. Окрім того, АТП1 знову пропонують виділити мільйони гривень, незважаючи на попередні борги підприємства. Про це сьогодні, 14 вересня, повідомили депутати міськради Львова, передає кореспондент Львівського порталу.

Так,  як йдеться у депутатському зверненні Української галицької партії, так погано як сьогодні, транспорт у Львові ще не їздив.

“Про це говорять самі львів’яни, які надалі залишаються заручниками страшної ситуації з громадським транспортом у місті. Схоже, у владних кабінетах цю проблему давно заговорили, але вирішувати не збираються. Автобуси переповнені, старі, часто ламаються на маршрутах, пільговикам зупинятися ніхто з водіїв не поспішає. І як квітесенція – автобусну станцію №8 переносять на окраїну міста, та подбати про достатню кількість нових маршрутів, які б дозволили тим, хто раніше доїжджав на роботу відразу на вокзал, добратися до місця праці вчасно і безпечно, – просто забули. У цій неприємній ситуації опинилися і мешканці 12-тисячного смт. Рудне. Та далі так бути у Львові просто не може”, – йдеться у документі.

“Зокрема, йдеться про потребу продовження курсування маршрутів №21 або 2а до зупинки у смт. Рудно на вул. Миру, що частково покращило би сполучення зі Львовом, а також додати великогабаритні автобуси з низькою посадкою на маршрут № 28. Так само депутат просить надати йому відповідь, чому понад 40 різних автобусів у той час, як в місті триває транспортний колапс, простоюють на території комунального АТП №1”, – зазначив депутат ямирослав Данилів.Своєю чергою депутат Петро Адамик пропонує перевірити діяльність перевізника АПТ1, якому сьогодні пропонується виділити 27 мільйонів.

“Ще минулого року вони провелии тендер на закупівлю 55 автобусів за 200 млн грн, однак закупівлю через оскарження одного із учасників конкурсу ввдмвнили. За цей час автобуси подорожчали…

Але в жовтні АТП оголосило ще один конкурс на автобуси “Атаман” на 37 млн грн, в якому перемогла київська компанія. Таким чином частина коштів була витрачена на зовсім інші автобуси. Таким чином АТП затягнуло місто у борги. Нам знову пропонують на 27 млн поповнити статутний капітал підприємства. Крім того, цього року адже виділялися додаткові кошти”, – обурився депутат.

Так, він пропонує провести перевірку АТП і оприлюднити  суму заборгованості. Також депутат пропонує вияснити, чи мало керівництво повноваження закупити автобуси а більшу суму і на якій підставі оголошувався другий конкурс, якщо була заборгованість.

Водночас міський голова Андрій Садовий відповів заявив, що наступного сесійного засідання необхідно буде виділити АПТ1 ще 20 млн грн.

Також депутати наголосили на тому, що міські маршрутки масово не виходять на маршрути.

“На вихідних ситуація була критична.  Ввечері курсувало 147 автобусів з 500. Люди не мали можливості добратися до своїх домівок. Наприклад, маршрут 12: з 10 машин жодної машини не було” – зазначив депутат Михайло Дідух.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...