У селі на Львівщині проблема з питною водою

logo
110942_u_seli_na_lvivwini_problema_z_pitnoju_vod.jpeg


12Зарваниця — мальовниче село у Золочівському районі на Львівщині. Село належить до Струтинської сільської ради. І все було б добре, якби не проблема з водою.

Криниці пересохли. Проблематику відсутності води у селі Зарваниця пов’язують із Плугівським водозабором для забезпечення водою міста Львова. Саме тому у 2009 році міський голова Львова Андрій Садовий взявся будувати водопровід для жителів села. Проте не добудували…

Аби зрозуміти в чому проблема, журналісти «Золочів.нет» поспілкувалися із мешканцями села та сільським головою.

У Львівському обласному управлінні водних ресурсів сільському голові повідомили, що кошти з державного бюджету на завершення будівництва водопровідних мереж в населених пунктах, що потрапили у зону дії депресивних лійок, не виділені і у 2017 році. І відповідно до рішень, прийнятих у проектно-кошторисній документації на будівництво Плугівського водозабору, централізоване водопостачання сіл депресійної лійки передбачалось здійснити окремими проектами згідно домовленості між Львівською міською радою та Золочівською районною радою до 1994 року. У обласному управлінні водних ресурсів повідомили, що Львівська міськрада мала б вишукати можливість надання субвенції з міського бюджету державному бюджету на добудову об’єкту “Будівництво водопровідних мереж в с.Зарваниця Золочівського району Львівської області”.

Проте будівництво водопроводу зупинене і мешканці змушені возити воду.

voda zarvanusa2 voda zarvanusa3


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...