У селі під Львовом облаштували енергозберігаюче вуличне освітлення та відеоспостереження

logo
34113_u_seli_pid_lvovom_oblashtuvali_energozber.jpeg


У с. Горішній Пустомитівського району, що розташоване неподалік львівського мікрорайону Сихів, реалізували проект вуличного освітлення та відеоспостереження із застосуванням енергозберігаючих технологій. Там встановили 49 опор з енергозберігаючими лампами загальною потужністю 2,52 кВт та 33 відеокамери, а ще одну базову станцію.

Це перший для Пустомитівського району проект, який реалізували за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), повідомляє департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, проект дозволить зменшити бюджетні витрати на електроенергію на 80%.

На реалізацію проекту з державного фонду регіонального розвитку виділили 2 млн 479,5 тис. грн, з місцевих бюджетів – 275,5 тис. грн. 

Загалом протягом 2016 року у Львівській області реалізується 80 проектів за рахунок коштів ДФРР на суму 222,5 млн грн.

Нагадаємо, як інформував ZAXID.NET, село Горішній зараз офіційно налічує 110 мешканців. Однак, за словами сільського голови Пасік-Зубрицьких Володимира Керницького, до юрисдикції якого належить Горішній, найближчим часом кілька будівельних компаній планують розпочати у селі зведення багатоповерхових будинків, відтак кількість мешканців села вже за рік-два суттєво зросте, а камери спостереження, на його думку, гарантуватимуть спочатку безпеку будівництва, а потім мешканців. Але головна мета села на майбутнє ― зробити в Горішньому вуличне освітлення на сонячних батареях, яке не залежатиме від електромережі.

А поділитися?Вам має сподобатись...