У “серці” відомого курорту влаштують великі перетворення

logo
41165_u_serci_vidomogo_kurortu_vlashtujut_velik.jpeg


Які обійдуться у 5 млн грн

Керівництво ПрАТ «Трускавецькурорт» активно взялося за реконструкцію бюветів. Ремонт приміщень ззовні та всередині – лише вершина льодовика. За словами Віктора Жданова, генерального директора ПрАТу, всі внутрішні комунікації для якісної подачі Нафтусі будуть замінені на нові, більш сучасні установки, йдеться у повідомленні Трускавецької міськради.

Наразі відремонтована лише частина приміщення, встановлені нові крани, ємності для нагрівання води. Все автоматизоване новітніми технологіями. Навіть робочі приміщення світлі й чисті за всіма європейськими стандартами. Власне, цією презентацією власники хотіли показати як  виглядатиме і центральний бювет, коли там проведуть повну реконструкцію. За словами гендиректора «Трускавецькурорту», на заміну техніки та всі ремонтні роботи піде близько 5 мільйонів гривень.

Проводити реконструкцію нижнього і головного бювету почали в рамках Угоди між ПрАТом і Трускавецькою міською радою, яка була укладена в минулому році.

«Ми бачимо, що  роботи розпочаті, вони будуть продовжуватись. Центральний бювет — це серце курорту, серце Трускавця і в інтересах всієї громади, щоб він був красивий та сучасний. Для цього докладаємо чимало зусиль», – зазначив Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця.


Реклама

А поділитися?