У середу на Львівщині увімкнуть електросирени

logo
55353_u_seredu_na_lvivwini_uvimknut_elektrosire.jpeg


З метою перевірки рівня готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення 18 січня 2017 року в період з 14:50 до 15:00 департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення Львова та області за сигналами цивільного захисту, передає Львівський портал.

навчальні електросирени

«Звучання електросирен – означає сигнал цивільного захисту «Увага всім!». Почувши його негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення,  налаштуйте ефірні радіоприймачі в УКХ та ФМ діапазоні на хвилю «Першого каналу Українського радіо», «Львівського радіо» та «Українського радіо «Культура», а телеприймачі переключить на канал «Першій національний» Національної телекомпанії України або «12-й канал» обласного телебачення і прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу», – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

А поділитися?