У Шегинях вилучили 6,5 ящиків цигарок та майже 33 кг бурштину

logo
64328_u_sheginjah_viluchili_6_5_jawikiv_cigarok.jpeg


Впродовж минулої доби у пункті пропуску «Шегині» на Львівщині влучили 3280 пачок контрабандних сигарет та 32,9 кг бурштину, які нелегально намагалися вивезти з країни.

За інформацією прес-служби Мостиського прикордонного загону, 16 лютого під час поглибленого огляду мікроавтобуса Fiat виявили 3280 пачок контрабандних цигарок різних марок. 42-річний мешканець Львівщини спробував перевантажити контрабанду в інший автомобіль, який вже пройшов контроль. Тим цим він підставив свого товариша, на якого теж склали протокол про порушення режиму в пункті пропуску. Тютюнові вироби та автомобіль вилучили та передали працівникам митниці.

В той самий день у цьому ж пункті пропуску в мікроавтобусі Mercedes Vito знайшли спеціально виготовлений сховок, в якому було 32,9 кг необробленого каміння бурштину. Сонячне каміння та автівку 2007 року випуску також вилучили.

Цього року це перший випадок виявлення в пунктах пропуску ділянки відповідальності Мостиського прикордонного загону контрабандного бурштину. А впродовж минулого року таких спроб було сім, загальна вага каміння, яке вилучили, склала понад 50 кілограмів.

А поділитися?