У Шевченківському районі Львова за 19 млн відновлять дитсадок

logo
27693_u_shevchenkivskomu_rajoni_lvova_za_19_mln.png


Відділ освіти Шевченківського району управління освіти департаменту гуманітарної шукає підрядника для капітального ремонту приміщення дитячого дошкільного закладу за адресою вул. Грінченка, 4а. Інформація про цей тендер оприлюднено в системі публічних закупівель Prozorro.

Очікувана вартість реконструкції – понад 19 млн грн.

«За ці кошти буде проведений капітальний ремонт та утеплення будівлі, перекриття, заміна опалювальної системи, вікон та всіх санвузлів, – повідомила в кометарі ZAXID.NET Зоряна Довганик, в. о. начальника управління освіти Львівської міської ради. – Також за цю суму закуплять всі меблі та необхідне обладнання для перебування в закладі дітей, а також облаштують дитячий майданчик. Загалом у дитячому садку буде 10 груп».

Зараз у цьому приміщенні розташований будинок творчості Шевченківського району, хоча раніше там був також дошкільний навчальний заклад.

«Свого часу, коли потреба у дошкільних групах були вільні місця, цей дитсадок закрили з метою оптимізації. Проте зараз є дуже гостра потреба у місцях для дошкільнят, то ж для будинку творчості ми знайдемо інше приміщення», – додала Зоряна Довганик.

Роботи розпочнуть у 2017 році. За прогнозами начальниці міського управління освіти, перші групи там відкриють вже наприкінці наступного року. Але у повному обсязі заклад запрацює вже у 2018 році.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...