У Сколе відкрили пам’ятник Герою України Олегові Ушневичу

logo
104808_u_skole_vidkrili_pam_jatnik_geroju_ukraji.jpeg


25 червня 2017 року в місті Сколе на Львівщині відбулося вшанування Героя України, Героя Небесної сотні Олега Ушневича, який загинув 20 лютого 2014 року від пострілу снайпера на вулиці Інститутській у Києві, передає SKOLE-TODAY з посиланням на прес-службу ВО “Свобода” та Сколівської РДА

20 червня борцеві за свободу виповнилося б 35 років. Право відкрити пам’ятник було надано батькові Олега — Михайлові Ушневичу, почесному громадянину Сколівського району воїну УПА (сотня «Громенка») Ярославу Фітелю, а також побратиму-майданівцю Андрію Семену. 

Представник родин Героїв Небесної сотні сестра загиблого Героя України Романа Сеника Олександра зауважила, що якби не Майдан, то невідомо, в якому рабстві ми були б сьогодні. Вшановувати цих героїв необхідно бодай з метою не стати подібними до тих, хто стояв із протилежного боку барикад.

Читайте також: Зарплата вчителя без досвіду роботи становитиме 6,5 тис.грн.

Директор Департаменту соціального захисту Львівської ОДА Наталія Кузяк закликала не тільки пам’ятати героїв, а й діяти, наслідуючи їх.

Також до слова запрошено колишнього голову ради Майдану, а нині очільника м. Дрогобич Тараса Кучму. Він поділився своїми пережиттями від спогадів минулої Революції та запросив замислитися над тим, що кожен із нас зробив для наслідування ідеалів полеглих не тільки під час Майдану, а й у війні на Сході держави. Бо так співпало, що того дня на Дрогобиччині ховали двох загиблих під Попасною — зі Стебника та Борислава.

Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок зауважив, що всі, хто бачив Олега Ушневича на Майдані, окрім його участі в найгарячіших подіях, пригадують, що в руках героя у вільні хвилини завжди була книжка. Він також попросив полеглого молитися за нас та Україну, за перемогу й справедливість. А присутнім побажав, щоб наше покоління стало останнім з тих, які боролися за справжню незалежність, аби прийдешні змогли вже нарешті користуватися всіма благами і правами великої європейської держави.

“Ми завжди будемо пам’ятати Олега Ушневича та інших Героїв Небесної сотні. Якщо така пам’ять зберігається у нації, то така нація має майбутнє”

‒ звернувся до присутніх очільник націоналістів.

Також провели благодійний вечір пам’яті Олега Ушневича за участі гурту “Новий час” у районному Народному домі “Бескид”. Зібрані кошти буде перераховано на спецрахунок 4149 4991 0251 5440 для термінового лікування за кордоном Хомин Анни-Марії 22.10.2014 року народження з села Труханів Сколівського району. Діагноз: природжена вада серця.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...