У Сокалі робоча група працювала з мінімізаторами

logo
79420_u_sokali_robocha_grupa_pracjuvala_z_minim.jpeg


Начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва взяла участь у засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке днями відбулося у приміщенні Сокальської РДА. Засідання робочої групи проходило під керівництвом першого заступника голови Сокальської райдержадміністрації Ірини Задолинної та за участю фахівців Сокальського об’єднаного управління ПФУ Львівської області та управління праці та зайнятості населення Сокальської РДА, пише СОКАЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Сокальську РДА.

На порядку денному розглядали питання з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, виплати підприємствами та суб`єктами підприємницької діяльності заробітної плати нижче рівня законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати в країні.

На засіданні заслухали суб’єктів підприємницької діяльності, які за даними звітності за лютий 2017 року відобразили нараховану заробітну плату найманим працівникам менше законодавчого встановленого мінімуму.

У ході засідання з роботодавцями проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання найманої робочої сили, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Наталія Жолудєва вкотре звернула увагу на дотриманні суб’єктами господарювання законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, який з 1 січня 2017 року становить 3200 гривень, про зміни в законодавстві про працю, а також про посилення відповідальності за порушення в сфері праці.

Під час діалогу розглядались різні актуальні питання податкових новацій та створення оптимальних умов для платників податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, своєчасності та повноти сплати податкових платежів до бюджету.

Джерело:  СОКАЛЬ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро


Реклама

А поділитися?