У справі Грибовицького сміттєзвалища оголосили про підозру Юрію Гольцю

logo
36040_u_spravi_gribovickogo_smittezvaliwa_ogolo.jpeg


У понеділок прокуратура Львівської області оголосила про підозру начальнику управління житлового господарства Львівської міськради Юрію Гольцю.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради. 

Звинувачення стосуються питання діяльності департаменту житлового господарства та інфраструктури в частині контролю дій ЛКП «Збиранка» щодо складування сміття та обвалу на полігоні в Грибовичах.

Зараз Юрію Гольцю обирають запобіжний захід.

Додамо, що Юрій Голець з 2009 по 2010 був  директором департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, а з 29.04.2010 року начальником управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради 

Як раніше писав 032.ua, від 2 листопада керівником департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради призначено Сергія Бабака.

Нагадаємо, що слідство встановило причини обвалу на Грибовицькому сміттєзвалищі і завтра прокурор Львівської області проведе брифінг щодо результатів досудового розслідування за фактом обвалу сміття на Львівському міському полігоні твердих побутових відходів. 

А поділитися?