У Старичах на Львівщині за американські кошти відремонтували школу

logo
35280_u_starichah_na_lvivwini_za_amerikanski_ko.jpeg


У смт Старичі Яворівського району на Львівщині відремонтували школу в межах програми гуманітарної допомоги Україні від уряду США. На ремонтно-відновлювальні роботи Старицької загальноосвітньої школи I-III степенів виділили 300 тисяч доларів.

За виділені кошти відремонтували та утеплили фасад, дах будівлі та входи, замінили вікна та двері, провели внутрішнє переобладнання й відремонтували санвузли на поверхах, роздягальні спортзалу, змонтували систему освітлення у приміщеннях, повідомляє прес-служба ЛОДА.

З нагоди завершення проекту школу відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, українські та американські військові.

Зазначимо, у Старичах розташований Міжнародний центр миротворчості та безпеки, де тренуються військовослужбовці і відбуваються міжнародні навчання. Департамент Міноборони США щороку передбачає у бюджеті американської армії такі витрати, щоб допомогти населенню тієї місцевості, де перебувають американські військовослужбовці.

Нагадаємо, Марі Йованович також оглянула у Львові пам’ятку архітектури – «чорну кам’яницю» на площі Ринок, 4, яку відреставрують за грант від Посольського фонду США. 

А поділитися?Вам має сподобатись...