У Стрийському парку відновлять жоржинарій. Львів’ян запрошують долучитися

logo
80697_u_strijskomu_parku_vidnovljat_zhorzhinari.jpeg


Жоржинарій в Стрийському парку знаходиться в занедбаному стані. Львів’ян кличуть долучитися до ініціативи висадження нових рослин.фото: www.salon-igor.com

фото: www.salon-igor.com

Завтра, 8-го квітня, об 11 годині активні львів’яни прийдуть до Стрийського парку, аби спільними зусиллями відновити жоржинарій. «Будемо висаджувати жоржини та приводити до ладу трохи здичавілі останнім часом кущі. Приєднуйтесь», – закликав на своєму блозі Олександр Шутюк, співробітник комунального підприємства «Інститут просторового розвитку».

Нагадаємо, жоржинарій в Стрийському парку знаходиться в занедбаному стані. Замість декоративного квіткового саду, засадженого жоржинами, – ростуть здичавілі кущі. Для того, щоб Стрийський парк став приємнішим і комфортнішим для відпочинку, активісти запустили спільнокошт на проект для відновлення жоржинарію. Для цього вирішили закупити 100 цибулин різних сортів. 

У коментарі для Tvoemisto.tv Олександр Шутюк розповів, що кошти зібрати вдалося, і 8-го квітня планують розпочати основні роботи. До робіт має долучитись ЛКП «Зелений Львів» та студенти УКУ. «Увесь процес відновлення можна організувати у форматі майстер-класу/суботника зі студентами, ландшафтниками та смузі», – зазначив Олександр Шутюк.

Він додав, що до робіт може приєднатися кожен охочий, прийшовши 8-го квітня на 11.00 до території колишнього жоржинарію в Стрийському парку. За деталями можна звертатись до Олександра Шутюка на його сторінці у ФБ.

Жоржинарій буде розташовуватися тут:

Зараз територія має занедбаний стан:

Так виглядав жоржинарій раніше:

Підготувала Олеся Шеремета,зображення з блогу Олександра Шутюка


Реклама

А поділитися?