У Тимошенко проблеми

logo
26077_u_timoshenko_problemi.jpeg


Політичні опоненти пікетували офіс Тимошенко, обласний осередок якої очолює екс-регіонал Михайло Цимбалюк, пише газета Експрес.

Навпроти офісу цієї партії (вул. І. Франка) можна було побачити плакати з написами “Родіна, Юля, Єдіная Расєя, партія регіонів, інтер, кааліция”.

Мітингарі не лише прийшли з плакатами та листівками відповідного змісту, але й на знак протесту облили приміщення “Батьківщини” червоною рідиною.

Між протестувальниками і представниками БЮТ дійшло до суперечки. Із листівок, які роздавали перехожим, стало зрозумілим, що найбільше представників протестної акції обурила персона теперішнього голови обласного осередку партії “Батьківщина” — Михайла Цимбалюка.

Ось про що в них ішлося: “У Львові лакей Януковича працює патріотом”, “Якщо вам цікаво, що роблять вірні слуги кривавого Яника, то навіть не повірите. Вони не тремтять від народного гніву, не каються в тому, що підтримували владу диктатора, а прекрасно живуть у Львові. І навіть очолюють наші патріотичні партії”, “Поки найкращі сини України вмирають на війні з Росією, колишні “лакеї” регіонів повертаються на ключові посади, щоб знову наживатися на людському горі”, “Як так виходить, що люди Януковича стають людьми Тимошенко?”

Невдовзі протестувальники розбрелися хто куди. Акція не справила враження, що проводять її люди, які справді розуміють, чого хочуть.

Ірина Шелупець


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...