У Тимошенко проблеми

logo
26345_u_timoshenko_problemi.jpeg


Політичні опоненти пікетували офіс Тимошенко, обласний осередок якої очолює екс-регіонал Михайло Цимбалюк, пише газета Експрес. Навпроти офісу цієї партії (вул. І. Франка) можна було побачити плакати з написами “Родіна, Юля, Єдіная Расєя, партія регіонів, інтер, кааліция”.

Мітингарі не лише прийшли з плакатами та листівками відповідного змісту, але й на знак протесту облили приміщення “Батьківщини” червоною рідиною.

Між протестувальниками і представниками БЮТ дійшло до суперечки. Із листівок, які роздавали перехожим, стало зрозумілим, що найбільше представників протестної акції обурила персона теперішнього голови обласного осередку партії “Батьківщина” — Михайла Цимбалюка.

Ось про що в них ішлося: “У Львові лакей Януковича працює патріотом”, “Якщо вам цікаво, що роблять вірні слуги кривавого Яника, то навіть не повірите. Вони не тремтять від народного гніву, не каються в тому, що підтримували владу диктатора, а прекрасно живуть у Львові. І навіть очолюють наші патріотичні партії”, “Поки найкращі сини України вмирають на війні з Росією, колишні “лакеї” регіонів повертаються на ключові посади, щоб знову наживатися на людському горі”, “Як так виходить, що люди Януковича стають людьми Тимошенко?”


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...