У Трускавці з Меморіалу загиблих захисників Вітчизни приберуть “вічний вогонь”

logo
130334_u_truskavci_z_memorialu_zagiblih_zahisnik.jpeg


11.09.2017, 17:19

Мемориал, Трускавец, проектКомісія внесла зміни до нового проекту “Меморіального комплексу пам’яті загиблих захисників Вітчизни у всіх війнах за волю України”. Про це повідомляє прес-служба Трускавецької міської ради.

У міській раді визначили, як виглядатиме реконструйований “Меморіальний комплекс пам’яті загиблих захисників Вітчизни у всіх війнах за волю України”,  який замінить пам’ятник радянських часів. Засідання комісії та обговорення змін і доповнень відбулось за участі громади Трускавця.

Учасники засідання погодились, що з проекту необхідно прибрати кілька елементів, які перевантажують композицію. Такими визначили верхні стели на боковій стіні (їх перенести на алею) та елемент “вічного вогню”. Натомість на фронтальній стіні художньо викарбують імена трускавчан, загиблих захисників у всіх війнах за волю України. Крім того, запропоновано додати освітлення, яке підкреслить основні елементи Меморіалу, що дозволить споглядати роботу скульптора у сутінках. Також у проекті  передбачать додаткові лавочки.

В міськраді зазначають, що символи, надписи, а також події з історії України, які мають лягти в основу Меморіалу, будуть попередньо обговорюватись разом з фахівцями історикознавцями регіону.

Комиссия внесла изменения в новый проект “Мемориального комплекса памяти погибших защитников Отечества во всех войнах за свободу Украины”. Об этом сообщает пресс-служба Трускавецкого городского совета.

В городском совете определили, как будет выглядеть реконструированный “Мемориальный комплекс памяти погибших защитников Отечества во всех войнах за свободу Украины”, который заменит памятник советских времен. Заседание комиссии и обсуждение изменений и дополнений состоялось при участии общины Трускавца.

Участники заседания согласились, что из проекта необходимо убрать несколько элементов, которые перегружают композицию. Такими определили верхние стелы на боковой стене (их перенесут на аллею) и элемент “вечный огонь”. Зато на фронтальной стене художественно отчеканят имена трускавчан, погибших защитников во всех войнах за свободу Украины. Кроме того, предложено добавить освещение, которое подчеркнет основные элементы Мемориала, что позволит наблюдать работу скульптуры в сумерках. Также в проекте предусмотрят дополнительные лавочки.

В горсовете отмечают, что символы, надписи, а также события из истории Украины, которые должны лечь в основу Мемориала, будут предварительно обсуждаться вместе со специалистами историковедами региона.


Реклама

А поділитися?