У Трускавці зникли сміттєві баки

logo
120017_u_truskavci_znikli_smittevi_baki.jpeg


11.08.2017, 15:08

Трускавец, мусорные баки, вывоз мусораУ Трускавці зникли сміттєві баки, які належали попередньому виконавцю послуг по вивезенню відходів з міста. Про це повідомляє інформаційний портал Дрогобицького району “Дрогобиччина – новини краю”. 

Як з’ясувалося, 9 серпня фірма “ДВ-Екосвіт”, яка до кінця липня 2017 року займалася вивезенням твердих побутових відходів з Трускавця на бориславське сміттєзвалище, забрала свої сміттєві баки. З метою врегулювання ситуації та забезпечення нормального безперебійного вивезення ТПВ з міста-курорту в.о. міського голови Олексій Балицький провів робочу нараду. Як інформує видання, закуплені нещодавно сміттєві баки є на складі КП “Парк курортний”, їхнє встановлення не займе багато часу.

Нагадаємо, що з 1 серпня вивезенням ТПВ з Трускавця займається стрийське підприємство “Комунальник плюс”. Хоча возити доводиться на дальшу відстань, тариф для городян знизився. Тепер трускавчани за вивіз сміття платять не 12,98 грн., а 12,06 грн. за 1 особу (в багатоквартирних будинках). 

В Трускавце исчезли мусорные баки, которые принадлежали предыдущему исполнителю услуг по вывозу отходов из города. Об этом сообщает информационный портал Дрогобычского района “Дрогобиччина – новости края”. 

Как выяснилось, 9 августа фирма “ДВ-Экомир”, которая до конца июля 2017 занималась вывозом твердых бытовых отходов из Трускавца на бориславскую свалку, забрала свои мусорные баки. С целью урегулирования ситуации и обеспечения бесперебойного вывоза ТБО из города-курорта и.о. городского головы Алексей Балицкий провел рабочее совещание. Как информирует издание, закупленные недавно мусорные баки есть на складе КП “Парк курортный”, их установка не займет много времени.

Напомним, что с 1 августа вывозом ТБО из Трускавца занимается стрыйское предприятие “Коммунальщик плюс”. Хотя возить приходится на более далекое расстояние, тариф для горожан снизился. Теперь трускавчане за вывоз мусора платят не 12,98 грн., а 12,06 грн. за 1 человека (в многоквартирных домах). 


Реклама

А поділитися?