У ведмедиці, яку вилучили з мандрівного цирку на Львівщині, виявили цироз печінки

logo
139397_u_vedmedici_jaku_viluchili_z_mandrivnogo_.jpeg


Тварин ведмежого притулку «Домажир», що відкривається 16 жовтня біля Львова, оглянули ветеринари. У ведмедів перевірили загальний стан здоров’я та взяли зразки для аналізів.

За інформацією працівників притулку, у найгіршому стані перебуває ведмедиця Христя. У неї виявили цироз печінки. Ймовірно, на попередньому місці утримання, у цирку, її поїли алкоголем.

Також ветеринари зняли ведмедиці нашийник, який лишив рани на її шиї.

«У неї були найдовші кігті, які ветеринари обрізали. Тож Христя нарешті може безболісно ставати на лапи. Наразі стан здоров’я Христі найгірший. В неї сильний цироз печінки. Тепер вона очікуватиме на рентген», ‒ повідомили у притулку.

Як вже інформував ZAXID.NET, ведмедицю привезли в притулок у серпні після кількох років гастролів у мандрівному цирку. Попередній власник вигулював її на повідку містом для реклами цирку. Активісти знайшли її у селі біля Львова, вона сиділа у тісній клітці на сонці.

фото зі сторінки притулку у Facebook

Нагадаємо, ведмежий притулок «Домажир» у Яворівському районі за 15 км від Львова відкриють 16 жовтня. Сюди привозитимуть ведмедів, які раніше виступали у цирку, сиділи у клітках біля ресторанів і на яких тренували мисливських собак. Тут тварини житимуть у умовах, які максимально нагадуватимуть природу. У кожного свій вольєр завбільшки з гектар з маленьким басейном та іграшками.


Реклама

А поділитися?