У військовій прокуратурі обговорили справу «Знесіння»

logo
103019_u_vijskovij_prokuraturi_obgovorili_spravu.jpeg


19420384 448903415467388 6383764622725618419 n«Кажете саботуємо скасування незаконного договору купівлі-продажу військового майна за адресою вул. Довбуша, 15, що знаходиться поблизу окраси м. Львова – парку «Знесіння»? Аж ніяк! Та й ніхто з небайдужих львів’ян, представників територіальної громади та громадських організацій міста Лева цього НЕ скаже. Ми і проводимо зустрічі, і реально вирішуємо наболілі питання!» – так відреагував на звинувачення активістів у бездіяльності Військової прокуратуриу Західного регіону України у питаннях захисту державного майна військовий прокурор сил АТО, полковник юстиції Олег Сенюк.

За його словами, сьогодні, 21 червня, у військовій прокуратурі Західного регіону України відбулась зустріч керівництва прокуратури регіону з товаришами-однодумцями (представниками територіальної громади та громадських організацій м. Львова) з питання вибуття з держвласності нерухомого майна по вул. Довбуша, 15, що знаходиться в історичному ареалі м. Львова та межує з регіональним ландшафтним парком «Знесіння».

«Участь у заході, що організував т.в.о. військового прокурора регіону Євген Білоусов, взяли заступник прокурора регіону Михайло Балан та начальник відділу прокуратури регіону Василь Майорчак. Загалом під час зустрічі кожен з учасників міг висловитися та запропонувати свій шлях вирішення проблеми, яка існує та стосується нерухомості поблизу рекреаційної зони. За результатами заходу присутні визначили чіткий механізм дій задля недопущення порушень інтересів територіальної громади м. Львова», – додав Олег Сенюк.

Нагадаємо, львів’яни оголосили про намір завтра, 22 червня, пікетувати Військову прокуратуру Західного регіону України проти бездіяльності по захисту державного майна.


Реклама

А поділитися?