У Залізничному районі впав кран (фото/відео)

logo
105383_u_zaliznichnomu_rajoni_vpav_kran_foto_vid.jpeg


Новини, 29.06.2017

29.06.2017, 08:00

улица Кульпарковская, кран, упалНа вулиці Кульпарківській, 230а при демонтажі впав будівельний кран. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Пригода трапилась 28 червня, близько 14:00. Як повідомили у Залізничній районній адміністрації, сьогодні на будівельному майданчику на вул. Кульпарківській, 230а при демонтажі крану КБ-40, що належить ТзОВ “МакроЕкоБуд”, були деформованы його несучі конструкції, внаслідок чого він впав. Ніхто не постраждав. Часткового пошкодження зазнали дві машини (Volkswagen Vento та Geely). На території, де впав кран, ведеться будівництво багатоповерхівки. Причини події з`ясовують.

На улице Кульпарковской, 230а при демонтаже упал строительный кран. Об этом сообщает пресс-служба Львовского горсовета.

Происшествие произошло 28 июня, около 14:00. Как сообщили в Железнодорожной районной администрации, сегодня на строительной площадке на ул. Кульпарковской, 230а при демонтаже кран КБ-40, который принадлежит ООО “МакроЭкоБуд”, были деформированы его несущие конструкции, вследствие чего он упал. Никто не пострадал. Частичное повреждение получили две машины (Volkswagen Vento та Geely). На территории, где упал кран, ведется строительство многоэтажки. Причины происшествия выясняют.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?