У Жидачеві стартує пілотний проект з сортування пакувальних матеріалів

logo
117397_u_zhidachevi_startue_pilotnij_proekt_z_so.jpeg


Серп 3 2017

03:59

У Жидачеві стартує пілотний проект з сортування пакувальних матеріалів

Авторка: Наталя Яковлєва

Як зазначає Ecotown. У Жидачеві мешканці одного з мікрорайонів почнуть сортувати пакувальні матеріали.

Пілотний проект з роздільного збору відходів, який реалізує Жидачівська міська рада спільно з підприємствами GIGAJOULE та “ЕКО Жидачів”, стартував 1 серпня, передає Status Quo. 

Домогосподарства одного з мікрорайонів міста отримають зелені пакети, у які потрібно викидати лише пакувальні матеріали: пластикові матеріали: мішечки, кульки та плівка; пляшки з пластику з-під засобів гігієни та косметики, харчових продуктів; пластикові стакани з-під йогурту, маргарину, масла, квіткові вазони; спінена упаковка, упаковка /тара/ для овочів та фруктів; багатошарові речовини: упаковка з-під молока, соків, вакуумна упаковка; металеві упаковки: бляшані консерви, бляшанки з-під напоїв, з алюмінію, плівки, порожні спреї, обгортки; предмети, які не є упаковкою, проте виготовлені з поліпропілену або поліетилену, ємності для заморожування, миски, ванни, відра, лійки; пластиковий одноразовий посуд та столове начиння.

Наповнені мішки забиратиме у визначені дні підприємство “ЕКО Жидачів” – про графік курсування машини мешканці охоплених проектом вулиць будуть повідомлені додатково.

Вміст зелених мішків буде сортуватися та передаватися як сировина для подальшої переробки та використання.

Проект з сортування пакувальних матеріалів планують розширити й на інші мікрорайони міста в разі успішної реалізації пілоту. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...