Учасниця банди, яка викрадала людей для заволодіння їх житлом, очолює благодійний фонд

logo
117379_uchasnicja_bandi_jaka_vikradala_ljudej_dl.png


У четвер, 3 серпня, правоохоронці затримали учасницю злочинного угруповання, яке займалось викраденням самотніх людей задля заволодіння їхніми квартирами. Затримана – 53-річна Марія Д. очолює благодійний фонд. Про це повідомляє видання «Форпост».

За інформацією видання, затримана очолює «Львівський благодійний фонд “Віра Надія Любов”», що зареєстрований за адресою вул. Винниченка, 6 у Львові. Марія Д. народилась у Львові, однак, за її словами, впродовж 30 років проживала на Донбасі.

Також, за даними видання, затримана під час першого спілкування з правоохоронцями стверджувала, що працює кухаркою в одному із закладів громадського харчування та заробляє по 250 грн (очевидно, на день). Також, за її словами, їй з чоловіком грошима допомагає син, який проживає в окупованому Криму.

У поліції Львівської області наразі відмовляються від коментарів з цього приводу.

Нагадаємо, 2 серпня слідчі управління внутрішньої безпеки департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України та працівники прокуратури викрили групу злочинців, які викрадали та насильно утримували самотніх людей задля заволодіння їх квартирами шляхом підробки документів. Затримано п’ятьох учасників банди, один з них є поліцейським.

Справу кваліфікували за ч.3 ст.190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах або шляхом незаконних операцій з використанням електрообчислювальної техніки), ч.2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.2 ст. 365 КК України (перевищення влади та службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Всеукраїніскький благодійний фонд «Віра Надія Любов», згідно з інформацією у Facebook, займається підтримкою доброчинних культорологічних та освітніх проектів.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...