Учасника АТО потягнули до суду через допис у Facebook

logo
36418_uchasnika_ato_potjagnuli_do_sudu_cherez_d.jpeg


galushhak-890x395У якості компенсації позивач просить стягнути з Галущака 30 тис. грн.

У журналіста Михайла Галущака, який 2015 року брав участь в АТО, через суд вимагатимуть спростування інформації, викладеної в мережі Facebook у дописі під назвою «На Львівщині 30 соток землі замість родин загиблих героїв АТО віддали невістці міського голови». Позов подала невістка міського голови міста Броди Роксолана Белей, пише Leopolis.news.

У якості компенсації Белей просить стягнути 30 тис грн.

Дискусія у соціальній мережі йшла про проект рішення Бродівської міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в м.Броди по вул. Залізничній, 40», який був ухвалений 14.07.2016.

Михайло Галущак зазначив, що не зрозуміло, чому відповідачем у справі є і бродівець Роман Яремович, який лише перепостив повідомлення.

«Треба було подати до суду і на тих інших 50 людей, які перепостили мій допис, – продовжив журналіст. – Чи це все через приписку Романа Яремовича у Бродах, інакше – суд розглядав би заяву за моїм місцем проживання чи у Львові, де зареєстроване одне із львівських ЗМІ, яке також є відповідачем у цій справі. Чи комусь вигідно, щоб цю справу розглядав саме Бродівський суд?» – зазначив Галущак.

За його словами, якщо вже хтось повинен відповідати за своїй слова у цій історії, то це Бродівська міська рада: «31 травня 2016 р. депутати Бродівської міської ради під час розгляду проекту рішення «Про надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок в м. Броди по вул. Заставки для учасників АТО» проголосували за пропозицію внести у цей список, окрім чотирьох учасників АТО, прізвища вдів: Альбіни Поцілуйко, Марії Грішиної та матері загиблого Марії Крутяк. Однак, як зазначила Поцілуйко, коли звернулась до міської ради для з’ясування подальших процедурних кроків з виготовленням документації – прізвища жінок кудись зникли з проголосованого проекту рішення».

Це питання набуло резонансу під час наступної сесії Бродівської міської ради 14 липня. Вдова Альбіна Поцілуйко під час обговорення цього питання сказала депутатам, що «їй соромно, що її чоловік був в АТО».  Водночас, на цій сесії позитивно вирішили земельне питання для невістки міського голови і дочки його заступника Роксолани Белей, як і надали дозвіл на виготовлення детальних планів території під будівництво семи гаражів родичам голови бюджетної комісії міської ради.

Залишити коментар


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...