Учасники АТО пікетуватимуть завтра губернатора Синютку

logo
113661_uchasniki_ato_piketuvatimut_zavtra_gubern.jpeg


24 липня о 15:00 під стінами Львівської ОДА зберуться представники громадських організацій, члени кооперативу «Патріот-3», які підуть на прийом до губернатора.

«Львівська обласна спілка АТО та сімей загиблих», Українська спілка учасників АТО, Соціальний захист населення (голова Леся Турашвілі), Правий Сектор (Тарас Хаммер), Асоціація учасників АТО Львівщини, УНА-УНСО (ВолодимирФерцишин), Національний корпус «Азов» (Святослав Хоробрий), ГО «Патріот», медики Залізної бригади – всі формування, які переймаються долею учасників АТО, хочуть почути позицію губернатора Львівщини Олега Синютки стосовно земельної ділянки на Замарстинівській, виділеніої сім’ям воїнів.

Учасники акції вимагатимуть в Олега Синютки вирішення питання надання землі військовим і припинення бюрократичної тяганини.

«Справа тягнеться уже майже рік. Першого липня 2017 року офіційно закінчилися громадські слухання у Львівській міській раді щодо земельної ділянки за межами міста Львова на вулиці Замарстинівський.Цю землю, на якій колись розташовувалось військове містечко, мали передати під дачні ділянки 143 учасникам АТО” = повідомила в коментарі Форпосту Богдана Сірків, голова ГО «Львівська обласна спілка АТО та сімей загиблих»..

“Почалось все з того, що ми знайшли вільну ділянку біля Львова,створили свій кооператив «Патріот-3» і почали збирати всі необхідні документи. Знаючи, що на ту ділянку ніхто не притендує, ми звернулись до Олега МихайловичаСинютки. Він дав розпорядження, і тут же ми дізнаємось, що кооператив “Краєвид” подає в суд на то розпорядження.

Виявилось, що в далекому 2006 році кооператив «Краєвид» претендував на ту землю, але йому було відмовлено. Відбулось декілька розглядів, один причому без нашого відома, далі дійшла справа до апеляційного суду, де мало прийматись рішення на користь кооперативу «Краєвид» і скасовувати розпорядження губернатора.

Це відбулось на початку весни цього року. Ми хотіли самі розробляти документи, але Олег Михайливич нам не дозволив, мотивуючи це тим, що учасники АТО не мають оплачувати кошти, вони самі цим займуться. Тоді ж в тих документах знайшлись помилки, на основі яких сусідні кооперативи «Лісова галявина» та «Краєвид» мали можливість «заморозити» справу.

Щоб ви розуміли, кооператив «Лісова галявина» – це кооператив суддів, одна з власників землі там – суддя Мартьянова, голова Франківського районного суду. Відповідно земл іприлягають впритул до їхніх поселень, і вони не хочуть бачити там ні атовців, ні їхніх сімей.

Зараз маємо судов ірішення на нашу користь, громадські слухання проведені, детальний план зроблений, але минуло вже 20 днів ходження бюрократичними колами, а справа і далі не вирішена.

Протокол зустрічі з головним архітектором ОДА таємничо зник. При тому, що перед тим, Оксана Василівна відмовлялась, будь-що підписувати, мотивуючи тим, що її не було на громадських слуханнях, хоча була її представник.І представник замовника детального плану території теж відмовляється підписувати. Все це наводить нас на один висновок: затягування часу і лобіювання комерційним структурам. Ми вже і касаційний суд виграли в Києві, але все одно процес затягується.

Тому ми знову прийшли до Синютки, який сказав взяти перерву до понеділка. От власне настав понеділок, пройшов майже рік, тому ми беремо протокол і повним складом йдемо до Олега Михайловича, щоб нарешті добитись чіткої відповіді від нього.

Ми хочемо показати владі що ми єдині і незламні, жодні “рішала” не завадять нам в нашій правовій позиції» – прокоментувала Богдана Сірків.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...