Учасники АТО виявили незаконну рубку лісу та тваринні відходи у Львові

logo
127406_uchasniki_ato_vijavili_nezakonnu_rubku_li.jpeg


skotovidhoduСьогодні, 2 вересня близько 15:00 години на земельній ділянці по вулиці Замартинівській (колишнє військове містечко № 230) учасниками АТО було виявленно гору скотовідходів. Неподалік цього, на тій же ділянці було виявленно жінку та чоловіка які зрізали здорові дерева бензопилою і вантажили в машину УАЗ. 

lisorubuЯк виявилось, зрізали ліс подружжя із с. Бірки. За фактом рубки лісу учасники АТО викликали павоохоронців.

“Нами було викликано працівників поліції, які викликали слідчо-оперативну групу. Також зателефонували на гарячу лінію області, так як в Держекоінспекції ніхто не піднімав трубку (субота, не робочий день). “Лісоруби” повідомили нас і поліцію що дозвіл на вирубку дерев, на ділянці яка є в розпорядженні ОДА їм надав лісничий. В нас виникає безліч запитань: чому дерева вирубувались саме зараз, з якою ціллю їм наказали вирубувати дерева саме на цій ділянці, адже поряд є ліс яким і розпоряджається лісник. Все це приводить до єдиного правильного висновку, що це є провокацією проти учасників АТО, які згідно розпорядження голови ОДА мають отримати там ділянки.” – повідомляє на своїй сторінці Богдана Сірків, голова ГО “Львівська обласна спілка АТО та сімей загиблих”.

 skotovidhodu2Учасники АТО також не розумють походження великої кількості скотовідходів, які знайшли на тій же ділянці.

“Там проводили роботи проектанти і геодезисти. Відходів не було. Хочу зазначити, що всім цим в понеділок має зайнятися Держекоінспекція Львівської області. Поживемо побачимо, що зроблять і чи поліція розшукає виних. Надії дуже мало. Учасники АТО з понеділка будуть активно допомагати виясняти всю правду.” – зазначає пані Богдана.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...