Учасники навколосвітнього велотуру перетнули центр Львова (відео)

logo


15:24 11 липня 2016 р.

У навколосвітньому велотурі за Україну та світ без сиріт беруть участь 50 дітей.

«Сьогодні, 11 липня, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, у межах навколосвітнього велотуру за Україну та світ без сиріт, проїжджали через площу Ринок», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Міський голова зазначив під час зустрічі з дітьми перед головним входом у Ратушу: «Мені дуже приємно, що, їдучи по різних країнах світу, ви будете нести правду про Україну і будете розвивати здоровий спосіб життя і всіх закликати до нього. Насправді, всі діти однакові і їх всіх треба однаково любити. Тому маю дуже велику повагу і пошану до тих людей, які частину свого серця віддають дітям, і роблять це кожного дня не на словах, а ділами».

Міський голова Андрій Садовий подарував дітям путівники по місту Львову. Нагадаємо, впродовж 11-13 липня у Львові відбувається навколосвітній велотур за Україну та світ без сиріт з метою популяризації сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та допомоги знедоленим дітям. У рамках проекту 50 дітей відвідають Львів. Організатори велопробігу – Всеукраїнська громадська організація «Україна без сиріт».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...