Учасники навколосвітнього велотуру заїхали до Львова

logo
uchasniki_navkolosvitnogo_veloturu_zajihali_do_lvova.jpgФото: Ольга Швед

11 липня центром Львова проїхало близько півсотні велосипедистів в рамках навколосвітнього велотуру “Україна та світ без сиріт”. Впродовж 11-13 липня у Львові проходить велотур з метою популяризації сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та допомоги знедоленим дітям. Організатори велопробігу – Всеукраїнська громадська організація “Україна без сиріт”.

Прийомні діти із своїми сім’ями, усиновителі, вихованці та випускники інтернатів, представники громадських та благодійних організацій уже проїхали на велосипедах через Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк і Червоноград до Львова, а далі їхній шлях пролягатиме через Польщу, Литву, Латвію, Естонію, Фінляндію, Швецію, Норвегію та Німеччину. Скрізь учасників заходу зустрічає керівництво міста та області та всіляко сприяють та підтримують організаторів

16-річний Олександр вперше бере участь у навколосвітньому велопробізі.

“Я давно займаюся велоспортом, щоправда, не професійно. За день ми долаємо кілька десятків кілометрів. Найважче їхати у спеку, але організатори пильно слідкують аби ми не перевтомлювалися і не перегрівалася. З нетерпінням чекаємо, коли перетнемо кордон і будемо у Європі. Кажуть, там кращі дороги. Важко їздити по Львову – тут сама бруківка і трамвайні колії”, – каже Олександр.

Біля Ратуші велосипедистів зустрів мер Львова Андрій Садовий.

“Мені дуже приємно, що, подорожуючи по різних країнах світу, ви будете нести правду про Україну і будете розвивати здоровий спосіб життя і всіх закликати до нього. Насправді, всі діти однакові і їх всіх треба однаково любити. Тому маю дуже велику повагу і пошану до тих людей, які частину свого серця віддають дітям, і роблять це кожного дня не на словах, а ділами”, – каже Андрій Садовий.

13 липня учасники вирушать зі Львова до кодону України з Польщею (Рава-Руська – Гребенне) через села Великі Грибовичі й Великий Дорошів, селище Куликів, села Перемивки й Сопошин, Жовкву, села Воля-Висоцька і Добросин та Рава-Руську.

А поділитися?Вам має сподобатись...