Учасників велотуру «Україна без сиріт» зустрічали у Червонограді

logo
uchasnikiv_veloturu_ukrajina_bez_sirit_zustrichali_u_chervonogradi.jpg


понеділок, 11 липня, 2016, 15:49
Львів

Учасників велотуру «Україна без сиріт» зустрічали у Червонограді

У неділю, 10 липня, в Червонограді зустріли учасників чергового етапу навколосвітнього велотуру «Україна без сиріт», який започаткували ще у 2011 році для популяризації усиновлення та допомоги дітям-сиротам.

Альянс «Україна без сиріт» – це всеукраїнський рух небайдужих людей, церков та організацій, які працюють в єдності, маючи спільну мету: охопити всіх дітей-сиріт справжньою турботою, дати можливість кожній дитині зростати в люблячій сім’ї і попередити сирітство в Україні.

Велотур стартував 5 липня у Києві, учасники проїхали містами Житомир, Рівне, Луцьк, Червоноград. Далі прямують на Львів та в Прибалтику, – передає власкор ІА ZIK.

Гості провели прес-конференцію у Червоноградській міській раді, вислухали посадовців, що працюють з дітьми-сиротами, позбавленими батьківського піклування та з кризовими сім’ями. Опісля продовжили знайомство на Вічевій площі.

Участь у велотурі «Україна без сиріт» беруть родини з прийомними дітьми, усиновителі, представники громадських та благодійних організацій. Серед них і військовий капелан, пастор, директор благодійного фонду «Пілігрим» з Маріуполя Геннадій Мохненко, який і сам виховав 32  покинутих батьками дітей. Він вважає, що школи-інтернати, будинки сімейного типу, – це пережиток минулого радянського союзу.

Навколосвітній велоекшен – це заклик до кожного, всиновити, підтримати або стати наставником хоча би одній дитині з сиротинця. А це за його словами, спроможна зробити майже кожна родина.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

А поділитися?