Учні Львівщини продекламували вірші Івана Франка різними мовами світу(+фото)

logo
29664_uchni_lvivwini_prodeklamuvali_virshi_ivan.jpeg


У середу, 5 жовтня, у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбувся ІІ етап обласного конкурсу читців поезій Івана Франка мовами світу. Учні 8 та 9 класів із Золочівського, Стрийського, Дрогобицького, Сокальського, Жовківського, Пустомитівського, Перемишлянського, Мостиського районів демонстрували не лише акторську майстерність і уміння декламувати вірші, але й знання іноземних мов.

Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.

“Під час заходу звучали переклади відомих творів Івана Франка польською, англійською, німецькою, грузинською мовами, – зазначила директор департаменту. – Юні читці віддали перевагу ліриці Каменяра: “Чому являєшся мені у сні”, “Червона калино, чого в лузі гнешся”, “Вічний революціонер”, “Каменярі”, “Зів’яле листя”… Була навіть невеличка театралізована композиція”.

Талановитих учнів оцінювало компетентне журі – знавці мов, якими звучали вірші. Молоді таланти за їх майстерність нагородили відзнаками та дипломами, а також подарунками. Зокрема читці віршів Івана Франка мовами світу отримали чудове видання “Франко від А до Я”.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?