Угоду підписано: Львів оформив кредит у розмірі 10 млн євро на впровадження електронного квитка

logo
39979_ugodu_pidpisano_lviv_oformiv_kredit_u_roz.jpeg


17 листопада Львівавтодор підписав угоду із ЄБРР щодо кредитного фінансування проекту автоматизованого збору оплати за проїзд у громадському транспорті.

Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

Відповідно до договору місто отримає від Європейського банку реконструкції та розвитку 10 млн євро на впровадження електронного квитка.

Строк на який надається кредит – 13 років з пільговим періодом 3 роки. 

Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – 6-місячна Міжбанківська ставка Єврозони (Euribor) та маржа 7,0 % річних.

Кредит надається під муніципальну гарантію Європейському банкові реконструкції та розвитку з метою гарантування виконання зобов’язань Львівського комунального підприємства “Львівавтодор“.

“Після сьогоднішньої церемонії підписання починається великий старт проекту. Наступний крок – це відбір банком та містом експертів, щоб структура, яка впроваджуватиме е-квиток мала найбільший досвід та була найбільш фаховою”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Нагадаємо, 20 жовтня, під час пленарного засідання Львівської міськради, депутати ухвалили рішення “Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова”.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...