Українські військові на передовій отримали подарунки зі Львова

logo
32339_ukrajinski_vijskovi_na_peredovij_otrimali.jpeg


сегодня в 14:54

Луганская область

1

фото военные

Урочисті заходи по відзначенню нового державного свята – Дня захисника України пройшли у більшості населених пунктів нашої держави. Проте значна частина захисників свято зустріла на передовій, в окопах. Тож офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ”  вирішили відвідати один із військових підрозділів та привітати захисників зі святом.

«Впевнені, що наші подарунки піднімуть настрій бійцям, нагадають про рідний дім та тих, хто їх чекає. Адже ми привезли із собою дитячі малюнки та сувеніри виготовлені та надіслані зі всіх куточків Луганщини спеціально українським захисникам», – сказав Богдан Харчук офіцер Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва оперативного реагування «Луганськ».

Крім того, завдяки добрим та постійним друзям СІМІСа зі Львова (Таня Балашова та компанія) бійці отримали смачне печиво та теплі речі. Але і це не все. Окрему посилку передали від учнів Київської школи №196, що у Святошинському районі.

«Таким чином, частину гуманітарного вантажу ми вивантажили та вручили безпосередньо на позиціях, а решту віддали командиру для розподілу по інших позиціях підрозділу», – говорить Богдан Харчук.

А ще було спілкування. Просте спілкування, яке дає можливість відчути військовим, що про них не забувають, що вони потрібні своїй державі та залишаються активними її громадянами.

«Нам приємно зазначити, що такі поїздки до підрозділів на передову у нас заплановані і надалі. І дякувати Богу і нашим друзям-волонтерам у нас є з чим їхати, а ще у нас є багато дитячих малюнків та сувенірів», – ввідмітив офіцер. 

Автор: Екатерина Яремчук

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...