Український “кукурудзник” повернувся з Польщі додому й скоро встановить рекорд

logo
120519_ukrajinskij_kukurudznik_povernuvsja_z_pol.jpeg


Нині Ан перебуває у Львові.

Рекордний переліт “кукурудзника” триває. Український Ан-2-100 вже повернувся з Польщі до України. Зараз він у Львові. Переліт був недовгим, але й не надто простим.

Про це переконує журналіст ТСН Олександр Загородний, який безпосередньо бере участь у встановленні рекорду.

Польський Мелець проводжає любителів АН-2 дрібним дощем. Пілоти готують свої машини до запуску двигунів. Німецький льотчик зав’язує футболку на голову своїй вірній супутниці-собаці – ось так він береже її вуха.

ВідеоУкраїнський кукурузник продовжує рекордний переліт

Літаки один за одним вирулюють на злітну смугу та розлітаються по всій Європі. Готується до польоту і український літак. Його проводжає усе керівництво місцевого аероклубу.

Ан-2-100 злітає і одразу ж впирається у низьку хмарність, як у стелю – летіти вище цьому літаку заборонено. Але з кожним кілометром погода стає кращою. Україна зустрічає бездощовою погодою.

У Львові короткий відпочинок, далі екіпаж Ан-2-100 вирушить через Вінницю до Запоріжжя, а вже звідти – до рідного Києва. Увесь цей шлях пілоти проходять з максимально дозволеною швидкістю. Це перший політ за таким маршрутом, тому пілоти Ан-2-100 автоматично стануть рекордсменами. Але якщо хтось захоче, то може спробувати побити рекорд українського екіпажу. Але у цьому класі зробити це буде дуже важко, вважають самі пілоти.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Олександра Загородного.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...