​Український льотчик виявився найкращим на міжнародному авіаційному показі

logo
127875_ukrajinskij_lotchik_vijavivsja_najkrawim_.jpeg


На цих вихідних,3-4 вересня, у чеському місті Градовець-Карлове пройшов один з найпрестижніших авіапоказів «Czech International Air Fest-2017».

Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ у Facebook.

Українську команду на авіапоказі очолював заступник командувача з авіації − начальник авіації Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Андрій Ярецький. Укарїнці брули участь у статистичному та динамічному показах двома літаками-винищувачами Су-27 та військово-транспортним літаком Іл-76 Повітряних сил ЗСУ.

На показі наш українець льотчик Олександр Оксанченко підтвердив свій професійний рівень та отримав перемогу “За бездоганний найкращий динамічний показ”. В минулому році на авіаційному показі він був визнаний найкращим за виконання фігурного пілотажу.

Фото з сторінки Генеральний штаб ЗСУФото з сторінки Генеральний штаб ЗСУ

“Мені дуже сподобався динамічний показ у виконанні полковника Олександра Оксанченка. Інтерес до українців пояснюється тим, що нас вже знають в Чехії і що наші літаки є найбільшими та найскладнішими, які з’являються тут. Серед гостей авіпоказу – гетьман Краловоградецького краю, мер міста, чеські політики, зокрема міністр закордонних справ Чехії Любомир Заоралек. Я мав можливість коротко ознайомити з представленими на авіашоу українськими літаками,” – зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс.

Більше новин читайте на “Львівських”.

А поділитися?