Улюблені дівчата львівської поліції

logo
41191_uljubleni_divchata_lvivskoji_policiji.jpeg


Будинок розпусти у Львові, який гучно закрила поліція, невдовзі знову запрацював

Пригадуєте, як нещодавно поліція голосно прозвітувала, що у Львові та Харкові викрила мережу борделів? Тоді було затримано понад сотню дівчат, більшість з яких займалася проституцією, пише газета “Експрес”. 

Одним з тих закладів був “Білий какаду”, що на вулиці Ольги Басараб, 3. Однак, як виявилося, власники чхати хотіли на

те, що заклад закрили.

“Нам зателефонувала місцева мешканка й повідомила, що заклад знову працює — його розпломбували, — каже Наталія Шелестак, громадська активістка. — Тож з активістами міста ми знову пішли туди. Виявилося, заклад працює, як звичайно. Усім наливають спиртне — без касового апарата, без накладних на акцизний товар, порушуючи всі податкові норми.

Біля входу двоє дівчат сиділи в якихось незрозумілих купальниках. Інші були в залах. Говорили російською, видно, що дівчата зі східних регіонів. Питаю, звідки вони? “Ми сепаратистки”, — відповідали. Понакидали на голови шарфи й курили. Поводилися з нами грубо.

Сказали, що вони дорогі дівчата, одна навіть обмовилася, що коштує 1000 гривень за годину. Дівчат було з півтора десятка. Кілька могли бути ще неповнолітніми. Та начальник охорони наказав їм замовкнути і згодом вигнав”.

…Усе всередині закладу нагадує справжній бордель. Тут ніхто не приховує того, що відбувається в цих стінах. На моніторах показують порнографію. У великих кімнатах стоять ліжка, є душові кабіни. Були тут і наручники, батоги та інші аксесуари

для “незвичних бажань”. Очевидно, що до створення цього “будинку втіхи” бралися з певною фантазією. До речі, під час рейду активістів до закладу приїхало багато турків, але дуже розчарувалися, що не матимуть цієї ночі бажаного.

“Спершу ми поговорили з начальником охорони цього закладу, він запевнив нас, що розпломбували його на вказівку директора, — каже Наталія Шелестак. — Запитали, хто “кришує” заклад. Бо ж зрозуміло, що за цим усім хтось стоїть. Адже поліція закрила клуб, та це не завадило його відкрити знову. Як так? Згодом приїхав директор, що, як виявилося, керує ТОВ “Світ Деревини Плюс”. Питали і його, хто за цим усім стоїть. Однак він не зізнався, тільки підтвердив, що справжній власник — за кордоном. Хто це, не відомо. Очевидно, що за таке директорство чоловікові платять пристойні гроші. Сказав, що не давав дозволу на відкриття і навіть заяву написав про те, що “хтось незаконно розпломбував приміщення і здійснював господарську діяльність”. Отак просто підставив свого охоронця…”.

Громадські активісти написали заяви в поліцію, чекають реакції. Кажуть, що це аж ніяк не єдиний такий бордель у місті.

І та людина, яка “кришує” клуб “Білий какаду”, мабуть, має стосунок і до інших будинків розпусти. І ясно як білий день, що їхній власник має чудові зв’язки у правоохоронних органах.

Юлія ГОЛОДРИГА


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...