Уперше відзначили День курсанта

logo
104678_upershe_vidznachili_den_kursanta.jpeg


Національна академія сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного вперше відзначила День курсанта. Так відтепер щороку вшановуватимуть молодь, яка обрала професії захисника Батьківщини.

На знімку:

 

День курсантав Національній академії сухопутних військімені гетьмана П. Сагайдачного

ФотоЗахідного медіа-центру міністерства оброни.

Більшість нинішніх курсантів свій вибір зробили під час російсько-української війни. Вони усвідомлювали, що після отримання офіцерських погонів продовжать службу на фронті — в зоні АТО.

Усі організаційні заходи взяли на себе курсанти. Вони розробили план заходів, запросили творчі колективи своїх друзів з цивільних навчальних закладів.

Урочистості почалися святковим флешмобом з виконання нового маршу української армії. У програмі були спортивні змагання, історичні реконструкції, концерти, караоке — академія стала відкритим майданчиком для всього міста.

У передвечір’я на стадіоні відбувся концерт курсантських та професійних творчих колективів. Молодь веселилася під виступи рок-груп “Штурм”, “Навігатор”. На День курсанта завітали співачки Софія Федина, Наталка Самсонова, гурт “Друже музико” з Одеси.

Поряд із творчим майданчиком молодь змагалася у вправності в стрілецькому тирі, на тренажерах військової техніки, а на стадіоні відбувся футбольний матч “Карпат” і курсантів академії.

Богдан КУШНІР.

Львів.

Голос України


Реклама

А поділитися?