Уряд виділить кошти для завершення реставрації Львівського перинатального центру

logo
36778_urjad_vidilit_koshti_dlja_zavershennja_re.jpeg


[ 2016-11-04 16:02 ]

Уряд виділить кошти для завершення реставрації Львівського перинатального центру4 квітня в Парламенті під час «Години запитань до Уряду» Оксана Юринець, член депутатської фракції Партія «Блок Петра Порошенка», звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням виділити кошти для завершення реконструкції Львівського перинатального центру, яку наразі зупинено через відсутність фінансування.

На це В. Гройсман пообіцяв народному депутату та працівникам центру, які знаходилися в залі, що ресурси для завершення відновлення даного центру буде знайдено.

«У нас є на наступний рік державний фонд регіонального розвитку, субвенція на соціально-економічний розвиток, і я думаю, що ми в рамках цього ресурсу знайдемо кошти, щоб з 1 січня відновити і завершити будівництво цього центру. На це потрібно 107 млн грн., я думаю, ми спільно, місто й область разом з фондом регіонального розвитку, це питання вирішимо», — підкреслив Прем’єр-міністр України.

Також Ігор Шурма, член депутатської фракції Політичної партії «Опозиційний блок» повідомив Прем’єр-міністру, що минуло майже 100 днів з моменту призначення Уляни Супрун виконуючою обов’язки міністра охорони здоров’я, але за цей час Уряд так і не подав до Парламенту кандидатуру на посаду міністра. У зв’язку із цим він запитав, коли буде подано кандидатуру на цю посаду.

На це В. Гройсман відповіді не надав, а лише зазначив, що в системі охорони здоров’я накопичилося багато проблем, які потребують вирішення.

«Викликів є достатньо багато і в проекті бюджету на 2017 р. Ви побачите, що ми закладаємо і підвищення заробітної плати лікарям, що ми забезпечуємо і придбання ліків. А також ми започаткуємо систему реімбурсації, створення центрів кардіо-судинної хірургії», — повідомив Прем’єр-міністр.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»


Реклама

А поділитися?