Уряд виділив Львову 50 млн гривень на утилізацію сміття

logo
109942_urjad_vidiliv_lvovu_50_mln_griven_na_util.jpeg


Уряд виділив Львову 50 млн гривень на утилізацію сміття Кабінет Міністрів України виділив 50 млн грн Львівській обласній державній адміністрації, яка взяла на себе вирішення питання утилізації твердих побутових відходів. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

«Ми виділяємо обласній державній адміністрації, як і було обіцяно,  50 млн грн. Я обіцяв, говорив львів’янам, що ми вас не залишимо. Там, де потрібно, щоб держава допомогла, ми завжди допоможемо», – наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він нагадав, що проблема сміття не один раз обговорювалася на загальнодержавному рівні, і Уряд не раз пропонував різні рішення. Втім питання, яке знаходиться у виключній компетенції міської влади Львова і на розв’язання якого у міської влади є всі ресурси за рахунок децентралізації, так і не було врегульоване. Наразі ним опікується Львівська обласна влада.

«Думаю, що і ці кошти, і безпосереднє втручання Львівської обладміністрації у вирішення питання дасть можливість навести у місті Львів порядок. Я би дуже хотів, щоби львів’яни ходили по чистих вулицях, а всі сміттєві контейнери і майданчики були вичищені», – підсумував Гройсман.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...