Усіх небайдужих просять допомогти 4-річній львів’янці вижити

logo
27577_usih_nebajduzhih_prosjat_dopomogti_4_rich.jpeg


Львів’ян і не тільки просять фінансово допоїти врятувати життя маленькій Ані Крех овець. Про це пишуть активісти «Варти-1» на сторінці спільноти у Facebook, передає кореспондент Львівського порталу.

допомога Анічці

Жахливий діагноз: гостра лімфобластна лейкемія (велика кількість баластів в кістковому мозку), перевернув з ніг на голову усе життя батьків дівчинки і самої Анічки. Ще нещодавно малеча, як і усі її ровесники, бавилася, раділа життю, відвідувала садочок і здавалося, що нічого не може позбавити її дитинства, проте у хвороби були інші плани…

«В дівчинки впродовж двох тижнів піднімалася температура до 39,2, сильно крутило ноги. Лікування призначено було, як при звичному ГРВ проте таке лікування не давало бажаного результату, дівчинці ставало ще гірше. Батьки вирішили звернутися у Чорнобильську лікарню, де і було поставлено жахливий діагноз», – йдеться у повідомленні.

Зараз Аня проходить перший блок хіміотерапії у Чорнобильській лікарні у відділені гематологіі та інтенсивноі хіміотерапіі. Лікарі радять не зволікати часу і після стабілізації стану дитини відправити її на лікування за межі України. Чи потрібна саме трансплантація кістково мозку (ТКМ) буде встановлено згодом.

«Зараз батьки в пошуках лікарні, яка готова була б прийняти дівчинку. За попередніми даними вартість лікування може сягати від 50.000 до 180.000 тисяч Євро (у випадку якщо буде необхідно ТКМ). Батьки вирішили не зволікати і звертаються до усіх небайдужих допомогти їм у такій страшній біді», – пишуть активісти.

РЕКВІЗИТИ для перерахунку коштівКартка ПриватБанк:4149 6258 0938 1237Отримувач:Креховець Василь Васильович (батько дівчинки)

Контактний телефон батька: +380 (67) 670 81 62 – Василь


Реклама

А поділитися?