В абітурієнтів поменшало шансів

logo
107719_v_abiturientiv_pomenshalo_shansiv.jpeg


   Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк сама себе похвалила, що ЗНО було організовано найкращим чином. Тепер на абітурієнтів чекає нове випробування – вступна кампанія. Керівник обласного управління освіти й науки Григорій Таргонський, а також представники рівненських вузів повідомили про декілька особливостей вступу до вищих навчальних закладів у 2017 році. Скажімо, кількість заяв, які абітурієнт може подати на державну форму навчання, зменшено до дев’яти на чотири різні спеціальності. Натомість на платну форму навчання число заяв не обмежене.

   Для вступу дійсні сертифікати ЗНО і цьогорічні, і торішні. Охочі подати заяву на заочну форму навчання мають змогу зробити це в електронній формі. До речі, електронні кабінети можна створювати з 29 червня. Виявляється, тепер не потрібні медичні довідки. Їх вимагатимуть лише для вступу на спеціальності, пов’язані з фізичною культурою. Особи, які досягли 14-річного віку, але ще не мають ID-картки, можуть надавати для позначення особи свідоцтво про народження. Як і в попередні роки, пільги при вступі надаватимуть сиротам, особам, які не могли з’явитися на ЗНО через тяжку хворобу, та дітям учасників АТО.

   Прийом документів на спеціальності, з яких передбачено проведення співбесіди чи фахового випробування, триватиме з 12 до 20 липня. На решту спеціальностей подавати документи слід з 12 до 27 липня. 

Loading…


Реклама

А поділитися?