В автомобілі прикарпатця львівська поліція виявила наркотиків на півмільйона гривень

logo
37720_v_avtomobili_prikarpatcja_lvivska_policij.jpeg


У Львові затримали наркоторгівця, який налагодив канал збуту наркотиків з Івано-Франківщини у Львівську область. У зловмисника вилучили більше тисячі таблеток «Субутекс» вартістю півмільйона гривень.

До оперативників надійшла інформація про канал постачання таблеток «Субутекс». 7 листопада правоохоронці зупинили автомобіль ВАЗ-2114, яким керував мешканець Калуша. Під час санкціонованого обшуку у нього вилучили 1080 таблеток «Субутексу». Вартість препаратів за цінами «чорного ринку» становить понад півмільйона гривень, повідомляє відділ комунікації поліції у Львівській області.

«Ми встановили, що налагодив міжрегіональний канал постачання наркотичних засобів 28-річний мешканець міста Калуш. Він купував препарати на Прикарпатті для подальшого збуту на Львівщині. Спільно з працівниками Залізничного відділу поліції міста Львова ми затримали зловмисника та вилучили більше тисячі нарковмісних таблеток», ― повідомив заступник начальника управління підполковник поліції Олександр Міщанинець.

Операцію проводили працівники управління з обслуговування Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України спільно з працівниками Залізничного відділу поліції міста Львова.

Вилучені препарати скеровано на експертизу.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...