В Буську вимагають розслідування трагічної загибелі атовця

logo
140804_v_busku_vimagajut_rozsliduvannja_tragichn.jpeg


11.10.2017, 08:56

село Красное, участник АТО, погибБуська райрада вимагає пояснень прокурора  щодо розслідування трагічних подій на озері у Красному, де у вересні загинув демобілізований учасник АТО. Про це повідомляє “Буське радіо”. 

Голова Буської районної ради Богдан Глова надіслав листа керівнику Радехівської місцевої прокуратури з вимогою проінформувати депутатів Буської районної про хід досудового розслідування факту загибелі у вересні 2017 року учасника АТО на водному об’єкті, який перебуває у користуванні ПрАТ “Львівоблрибкомбінат”, та  прозвітувати про вжиті прокуратурою заходи щодо порушення законодавства, виявлені Державною екологічною інспекцією у Львівській області під час перевірки ПрАТ “Львівоблрибкомбінат”.

“Радехівська місцева прокуратура поінформувала про внесення відомостей щодо несанкціонованого проведення невстановлення особами ряду земельних та будівельних робіт на земельній ділянці р. Гологірка, в її прибережній смузі до Єдиного реєстру досудових розслідувань (кримінальне провадження №12017140170000403 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.356 КК України) та про те, що досудове розслідування кримінального провадження перебуває на контролі. Однак, станом на 03.10.2017 року, районній раді, як ініціатору звернення, нічого не відомо ні про результати досудового розслідування, ні про інші, вжиті заходи прокурорського реагування”, – говориться в письмі.

З огляду на це, міський голова просить на черговій сесії Буської районної ради, яка відбудеться завтра, 12 жовтня, поінформувати депутатський корпус про результати досудового розслідування.

Нагадаємо, вночі 6 вересня на території Красненського ставка виник конфлікт між трьома жителями села Острів та Журатин та шістьма працівниками охорони водного об’єкту. Згідно розповіді одного з потерпілих, рятуючись від побоїв, демобілізований учасник АТО, житель с. Острів, 1983 року народження Олег Ковальчук стрибнув у воду, від тоді його більше ніхто не бачив. 8 вересня о 17:15 тіло загиблого виявили та підняли з води місцеві мешканці.

Буська райсовет требует объяснений прокурора по расследованию трагических событий на озере в Красном, где в сентябре погиб демобилизованный участник АТО. Об этом сообщает “Буское радио”. 

Председатель Буского районного совета Богдан Глова направил письмо руководителю Радеховской местной прокуратуры с требованием проинформировать депутатов Буского районного о ходе досудебного расследования факта гибели в сентябре 2017-го участника АТО на водном объекте, находящемся в пользовании ЗАО “Львовоблрыбкомбинат”, и отчитаться о принятых прокуратурой мерах относительно нарушений законодательства, выявленных Государственной экологической инспекцией в Львовской области во время проверки ЧАО “Львовоблрыбкомбинат”.

“Радеховская местная прокуратура проинформировала о внесении сведений о несанкционированном проведении неустановленными лицами ряда земельных и строительных работ на земельном участке р. Гологорки, в ее прибрежной полосе в Единый реестр досудебных расследований (уголовное производство №12017140170000403 по признакам уголовного преступления, предусмотренного ст.356 УК Украины ) и о том, что досудебное расследование уголовного производства находится на контроле. Однако, по состоянию на 03.10.2017 года, районному совету, как инициатору обращения, ничего не известно ни о результатах досудебного расследования, ни о других принятых мерах прокурорского реагирования”, – говорится в письме.

Учитывая это, мэр просит на очередной сессии Буского районного совета, которая состоится завтра, 12 октября, проинформировать депутатский корпус о результатах досудебного расследования.

Напомним, ночью 6 сентября на территории Красненского ставка возник конфликт между тремя жителями села Остров и Журатин и шестью работниками охраны водного объекта. Согласно рассказу одного из пострадавших, спасаясь от побоев, демобилизованный участник АТО, житель с. Остров, 1983 года рождения Олег Ковальчук прыгнул в воду, с тех пор его больше никто не видел. 8 сентября в 17:15 тело погибшего обнаружили и подняли из воды местные жители.


Реклама

А поділитися?