В центрі міста незаконно продавали каву

logo
109484_v_centri_mista_nezakonno_prodavali_kavu.jpeg


Зловмисники завдали збитків правовласнику відомої регіональної марки кави на суму понад 2 мільйони гривень.

Про це 11 липня проінформували в департаменті захисту економіки Національної поліції України сайт zik.ua, – передають “Львівські”.

Раніше до правоохоронців звернувся правовласник однієї з регіональних торгових марок кави. В заяві було сказано, що внаслідок незаконного використання його бренду, фірмі завдано великої шкоди.

Оперативники Управління захисту економіки у Львівській області та слідчі знайшли особу, яка займалась цим незаконним бізнесом, а також визначили місця, де реалізовувався продукт.

Зловмисником виявився 32-річний львівський підприємець. А каву розповсюджували по мережі магазинів, розташованих і історичній частині міста. Крім того в цих точках реалізували не лише каву, а сувеніри та інші продукти. Як виявили правоохоронці, на всіх товарах був нанесений логотип марки, права на яку належать іншій особі.

Під час обшуків вилучили більше 1000 пакетів кави і 100 кілограмів кави в зернах, а також чорнові записи та інші речові докази, що підтверджують незаконну реалізацію.

За таку діяльністьвинному загрожує штраф від 170 до 255 тисяч гривень з позбавленням права обіймати пені посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3-х років. Також передбачена конфіскація та знищення відповідної продукції.

Фото місця несанкціонованого збуту кавиФото місця несанкціонованого збуту кави


Реклама

А поділитися?