В міськраді знову заговорили про підземний перехід на Стрийській – Володимира Великого

logo
122264_v_miskradi_znovu_zagovorili_pro_pidzemnij.jpeg


Правда, поки що справа далі створення комісії з питань прийняття на баланс Сихівської районної адміністрації підземного переходу не пішла.

Про це повідомляє прес-центр ЛМР.

Склад комісії можна переглянути за посиланням.

Стало відомо, що до 30 вересня Сихівська адміністрація має підготувати акт прийняття на баланс підземного пішохідного переходу, що розташований на вулиці Стрийські, 45 – Володимира Великого.

“Львівські” нагадують, що справа з підземним переходом тягнеться вже давно. Мешканці вулиць неодноразово звертались до влади щодо його аварійного стану: сходи в ньому завалюються, а дощоприймачі не працюють. В непогоду ним взагалі не можливо користуватись. На скарга міська рада відповідала, що підземний пішохідний перехід знаходиться на балансі Автобусного заводу, тож реставрувати його вона не має право. Справа нібито кілька разів рухалась, навіть містяни своїми силами намагались привести його до ладу, але наразі стан переходу жахливий.

Фото lvivski.in.uaФото lvivski.in.ua

Сподіватимемось, що цього разу справа не “зависне в повітрі” і найближчим часом міська рада прийме на баланс перехід і відремонтує його.


Реклама

А поділитися?