В одному з ключових міст півдня України “вата” зірвала прапор

logo
29867_v_odnomu_z_kljuchovih_mist_pivdnja_ukraji.jpeg


08.10.2016 23:57

В одному з ключових міст півдня України "вата" зірвала прапор

Екс-нардеп, а нині політичний аналітик Тарас Чорновіл повідомив про події, що насторожують, у місті Скадовськ Херсонської області.

“Моя тітка, сестра В’ячеслава Чорновола Валентина Чорновіл, недавно їздила до знайомих у Скадовськ. Якраз потрапила на ті дні, коли в Херсонській області було створено єдиний блок Батьківщини з Опозиційним блоком та проведено переворот місцевого значення.

Каже, що ще не знала про події в обласному центрі, а звернула увагу на дуже огидні їх відлуння в Скадовську наступного дня:

1. В місті зламали флагшток і зірвали український прапор.2. Появилися численні наліпки з рашистськими триколорами антиукраїнські написи тощо.3. Місцева вата (а в приморському місті її дуже багато) радісно й не криючись ділилася новиною: “Наши пабєділі!”

Увечері перепитала знайомих, і все стало на свої місця.

А ви тут ескалація, російський наступ, здача територій… Російський наступ уже всередині країни. Об’єднана проросійська опозиція розпочала спільну акцію захоплення обласних рад. У Київській області вони (в дещо іншому складі) за ініціативою Батьківщини вже голосували за базові принципи федералізації…”, — нагадав Чорновіл.

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...