В парку “Горіховий гай” почистять озеро

logo
119375_v_parku_gorihovij_gaj_pochistjat_ozero.jpeg


09.08.2017, 15:30

Ореховая роща, озеро, проектОзеро в парку “Горіховий гай” планують облаштувати для відпочиваючих. Про це повідомляє “Твоє місто”. 

Відвідувачам Горіхового гаю запропонували відповісти на питання, що вони хотіли б змінити у благоустрої парку. Всі ідеї зараз зібрали та опрацьовують, проте основні напрямки робіт в в департаменті розвитку Львівської міської ради вже намітили.

За результатами опитування, основну увагу звернуть на стан водойм, алей та благоустрою навколо них. Біля водойм планують облаштувати піщаний устил вздовж берега з однієї сторони, щоб відвідувачі змогли у спеку підійти до озера. Також навколо кіноцентру, який знаходиться в парку, облаштують громадський простір для зручного відпочинку. Також планується влаштувати навігацію або знаки входів на територію парку. Парк має два входи, але зараз не зрозуміло, де вони, рівно ж як і те, де починається ділянка парку.

Роботи розпочнуться наступного року, після напрацювання ідей та проекту облаштування парку.

Озеро в парке “Ореховая роща” планируют обустроить для отдыхающих. Об этом сообщает “Твой город”. 

Посетителям Ореховой рощи предложили ответить на вопрос, что они хотели бы изменить в благоустройстве парка. Все идеи сейчас собрали и обрабатывают, однако основные направления работ в в департаменте развития Львовского городского совета уже наметили.

По результатам опроса, основное внимание обратят на состояние водоемов, аллей и благоустройства вокруг них. У водоемов планируют обустроить песчаный устил вдоль берега с одной стороны, чтобы посетители смогли в жару подойти к озеру. Также вокруг киноцентра, который находится в парке, обустроят общественное пространство для удобного отдыха. Также планируется устроить навигацию или знаки входов на территорию парка. Парк имеет два входа, но сейчас не понятно, где они, равно как и то, где начинается участок парка.

Работы начнутся в следующем году, после наработки идей и проекта обустройства парка.


Реклама

А поділитися?