В Самборі для юних спортсменів відбувся “Урок мужності”

logo
32395_v_sambori_dlja_junih_sportsmeniv_vidbuvsj.jpeg


З початком нового навчального року в системі дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини з ініціативи управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації відбуваються «Уроки мужності» із запрошенням новітніх Героїв України – учасників АТО.

17 жовтня ц.р., на Самбірському міському стадіоні імені Лева Броварського, незважаючи на прохолодну погоду, зібралось чимало дітей. Зокрема юні спортсмени – вихованці ДЮСШ м. Самбора за участю своїх тренерів та представників відділу у справах молоді та спорту та СуСД прийшли, щоб зустрітися з учасниками АТО. Тематичний урок мужності провів учасник АТО Ігор Петриняк (військова частина А 0807), який зазначив про необхідність гарту та фізичної підготовки молодого покоління – майбутніх захисників Вітчизни, а також про важливу роль волонтерів і допомогу військовим від населення.

Юні спортсмени з непідробною увагою вислухали і інших військовослужбовців, які розповідали про вироблення високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання Української держави. Воно покликане формувати громадянина-патріота, виробляти у нього глибоке розуміння громадянського обов’язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного самовдосконалення, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу, його Збройних Сил.

Після виступів пройшов футбольний турнір, який діти присвятили нашим захисникам.

Щиро дякуємо військовослужбовцям військової частини А 0807 за співпрацю та участь в «Уроках мужності».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:


Реклама

А поділитися?