В сквері на Дорошенка зріжуть дерева

logo
107102_v_skveri_na_doroshenka_zrizhut_dereva.png


У Львові скоро почнеться ремонт скверу на вулиці Дорошенка, 9. У ході ремонту планують зрізати три з чотирьох дерев, які ростуть тут ще з часів Другої світової війни.

Про це повідомляє сайт “Твоє місто”.

План реконструкція скверу розробили та погодили ще в 2016 році 18 травня. Роботи проводитиме ПП “Луць”, яке отримало право через систему ProZorroо

Наразі вирішується питання про заміну дерев, що там ростуть. Попри те, що ці липи висаджені в сквері ще дуже давно (близько 60-70-ти років тому), їх потрібно прибрати – стан дерев є зовсім незадовільним.

Нещодавно липи радикально обрізали, залишились лише стовбури з яких ростуть дрібні гілки. Останні ламаються через львівські шквальні вітри. Стовбури вже від старості починають гнити згори. Є велика ймовірність того, що стовбури не переживуть ремонту скверу, адже дерева своїм корінням далеко простягаються у пошуку вологи, а нове облаштування передбачає те, що ґрунт потрібно буде вибрати до 30 см в глибину. Це завдало б непоправної шкоди.

Візуалізація майбутнього просторуВізуалізація майбутнього простору

Тож прийняли рішення зрізати три з чотирьох дерев та замінити на нові. Для кожного облаштують дренажну систему і засиплять.

При облаштуванні скверу по Дорошенка передбачено, окрім зони з зеленими насадженнями, замощення території римським каменем, гранітною тротуарною плиткою та ледбруківкою. Саме за рахунок ледбруківки і буде освічуватись сквер.


Реклама

А поділитися?